KUBUS waterrr

Mała butelka wody

Jeśli nasze dziecko chce pić to, co mamy mu podać? Jeśli jesteśmy w domu to nie ma problemu, ale jeśli idziemy na spacer to jest problem. Wtedy z pomocą przychodzi nam i warto w sklepie zapytać czy czytaj więcej »

adwokaT KRAKóW

Dokładnie przemyśl wybór prawnika

Wysokiej jakości prawnik jest gwarantem naszego sukcesu na sali sądowej. Dziś jednak, posiadając tak duży wybór przeróżnych kancelarii prawniczych należy szczegółowo rozeznać się która z nich zapewni czytaj więcej »

pozycjonowanie Warszawa

Dobra firma pozycjonująca

Jeśli ktoś chce zacząć pozycjonować swoją stronę internetową, najlepiej zrobi, gdy zgłosi się do odpowiedniej firmy. Jej wybór będzie bardzo ważny, bo to ona wpłynie na przebieg i efektywność całej k czytaj więcej »

sok z marchwi

Marchew dobra na wszystko

Kto jest zainteresowany tematem soku z marchwi musi wiedzieć, że jest ona niesamowicie odżywcza. Zadziała na nasz organizm bardzo szybko i szybko zobaczymy pozytywne tego skutki. Jeśli chcemy zachować czytaj więcej »

prawnik Kraków

Znani prawnicy

W całym kraju mamy wielu wybitnych prawników. Można skorzystać z ich wiedzy, jeśli trafimy do odpowiedniej kancelarii. Dzisiaj prawnik Kraków to osoba, która bardzo dobrze zna się na realiach naszego czytaj więcej »

Purmo cennik

Grzejniki, które zaskakują

Wszystko ewoluuje. Kiedy przypominamy sobie nasze życie sprzed kilkudziesięciu czy kilkunastu lat widzimy, jak wiele się zmieniło, jak wiele mamy możliwości i jak bardzo odmienił swoje oblicze świat w czytaj więcej »

fotobudka wesele

Nietypowa atrakcja

Robienie zdjęć na weselu stało się bardzo modne. Zatrudnia się profesjonalistę, który na pewno dobrze będzie podchodził do wykonywania swojej pracy. Niestety taka osoba będzie brała za to spore pienią czytaj więcej »

imprezy dla dzieci

Jak zorganizować imprezę dla dziecka?

Jak zorganizować imprezę okolicznością dla naszego dziecka? Czy dobrym rozwiązaniem jest samodzielne zabieranie się za nią, ewentualnie przygotowywanie wedle sprawdzonych wzorców, powielanych w adekwa czytaj więcej »

kolektory słoneczne kraków

Darmowa energia słoneczna

Ludzie zdecydowanie za mało wykorzystują energię słoneczną, która dociera do naszej planety. W naszym kraju jest z tym najgorzej, bo nauczyliśmy się, że lepiej jest zapłacić większy rachunek elektrown czytaj więcej »

przeprowadzki biur Kraków

Co oznacza przeprowadzka?

Przeprowadzki biur to dezorganizacja, to chaos, to zupełnie nowe otwarcie. Do przeprowadzki można podejść na wiele sposobów, ale z całą pewnością jest to działanie bardzo wymagające i bardzo nas obcią czytaj więcej »

 

Wizerunek Krakowa po Euro 2012

Samochody na slub KrakowEuro 2012 już za nami. Pod względem sportowym niestety nie zaprezentowaliśmy się zbyt dobrze. Jeśli z kolei chodzi o organizację, zdania są podzielone. Warto podkreślić jednak, że mistrzostwa Europy stały się okazją do zaprezentowania naszego kraju i przyciągnięcia turystów. Nie ucichły więc kontrowersje dotyczące braku Krakowa na liście miast gospodarzy. Każdego roku z airport Krakow Samochody na slub Krakow korzystają tysiące turystów. Co więcej, miasto to uznawane jest przecież za wizytówkę naszego kraju. Przy ulicy Reymonta możemy znaleźć też zmodernizowany niedawno stadion, będący w stanie pomieścić trzydzieści tysięcy kibiców. Doświadczenie pokazało, iż podczas mistrzostw Europy Kraków i tak przyciągnął tysiące turystów. Wielu z nich skorzystało z usług takich, jak chociażby Krakow trip. Część europejskich kibiców, którzy wybrali stolicę Małopolski jako swoją bazę, dojeżdżała na mecze do miast gospodarzy. Inni z kolei pozostawali na terenie Krakowa, oglądając mecze w specjalnie przygotowanych strefach kibica. Trudno oszacować, ile miasto zarobiło na mistrzostwach Europy. Trudno określić też, o ile zyski te mogłyby wzrosnąć, gdyby Kraków został gospodarzem Euro 2012.

dobry Samochody na slub Krakow

Warto pamiętać jednak, iż zarobiły również usługi takie, jak chociażby Auschwitz tour. Należy także wziąć pod uwagę fakt, iż po mistrzostwach Europy możemy liczyć na ocieplenie wizerunku Polski i wzrost liczby turystów przybywających do naszego kraju. Kraków tymczasem bez wątpienia może liczyć na spory kawałek z tego tortu. Wydaje się w związku z tym, iż rozważania dotyczące braku Krakowa na liście miast gospodarzy mistrzostw nie mają już sensu. Teraz miasto musi skupić się na poprawie infrastruktury, przyciąganiu turystów i rozwoju usług takich, jak flyplass transfer Krakow.